KONST / Litografier / Färglitografi 9166176
*
nr 916 6176
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), 1978, 267/350, motivet: 47x59
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 oktober 2014
kl 19:11:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 13:40:09
1
Vinnande bud
6/10 18:40:34
1
justering av budtak
6/10 19:01:55
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 916 6176
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), 1978, 267/350, motivet: 47x59
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 oktober 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/10 13:40:09 | 1 | Vinnande bud |
6/10 18:40:34 | 1 | justering av budtak |
6/10 19:01:55 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16